baneris leidinys

issukis kaime
Nuotr. Šou ves ne tik žinomas laidų vedėjas Vitalijus Cololo (dešinėje), bet ir pats Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovas Jonas Pranaitis. (Tomo Petronio nuotr.)

TV3 televizijos eteryje netrukus pasirodys realybės šou „IššŪKIS kaime“, kuris dažnai buvo filmuojamas ir mūsų rajone – Lukšių žemės ūkio bendrovėje (ŽŪB). Negana to, projekto kūrėjai intriguoja, kad šou ves ne tik žinomas laidų vedėjas Vitalijus Cololo, bet ir pats bendrovės vadovas Jonas Pranaitis.
 
Dešimt bebaimių dalyvių patogų miesto gyvenimą iškeis į kaimo kasdienybę. Jų lauks ir sunkūs fiziniai darbai, ir įvairios rungtys, ir linksmos vakaronės. Žiūrovus stebins ir naujajame amplua pasirodysiantis visus ūkio darbus puikiai išmanantis, Šakių rajone įsikūrusios Lukšių ŽŪB vadovas Jonas Pranaitis. Būtent jo vadovaujamame ūkyje dažnai darbuosis šou dalyviai.

 „Ir gyvulius prižiūrės, ir grūdus kratys, ir prie statybų dirbs, planuos, žolę, šieną grėbs – tikrai labai daug visko darys. Bus visko. Manau, kad kai kurie tikrai pirmą kartą laikys grėblį rankose“, – respublikinei žiniasklaidai atskleidė J. Pranaitis.

Kadangi projekto pagrindinis rėmėjas yra AB „Linas Agro Group“, o Lukšių žemės ūkio bendrovė jai priklauso, tad akcininkai pasitikėjo J. Pranaičiu, todėl „IššŪKIS kaime“ persikėlė į Lukšius.

„Man yra didelė garbė atstovauti mūsų kompanijai. Iš pradžių negalvojau, kad tapsiu vedėju, maniau, tik darbus paskirstysiu, paskui pasirodė, kad viskas daug rimčiau“, – juokėsi Lukšių ŽŪB vadovas.

Trečią dešimtmetį Lukšių ūkiui vadovaujantis J. Pranaitis pasakoja, kad naujos pareigos projekte jį džiugina: „Na, aš pripratęs dirbti su žmonėmis, daug metų su jais dirbu. Teksto nesimokiau nė karto, jau keliuose įvykusiuose filmavimuose man režisieriai pasakydavo, apie ką turime šnekėti ir aš kažkaip ekspromtu šnekėjau. O su žurnalistais man darbe gana daug kartų yra tekę ir prieš kameras kalbėti, jaunystėje esu daug kur dalyvavęs – tai man ne naujiena.“

Ūkio darbus puikiai išmanantis lukšietis yra gimęs ir augęs kaime, visą laiką ir pats sukęsis tarp ūkio darbų, be žemės savęs neįsivaizduoja.

„IššŪKIS kaime“ bus rodomas per TV3 nuo spalio 8 d. šeštadieniais 19.30 val.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos