baneris leidinys

sale perdazyta
Mokyklos darbuotojai, dažę salės grindis, užtruko mėnesį, bet rezultatas išties džiuginantis, norima atnaujinti ir daugiau sporto inventoriaus. Asmeninio archyvo nuotr.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Gelgaudiškio pagrindinė mokykla laiko veltui nešvaisto – visai neseniai perdažytos sporto salės grindys, atnaujinti gimnastikos suoliukai, o susitelkus bendruomenei ir surinkus šiek tiek paramos ketinama atnaujinti ir daugiau sporto inventoriaus. Tačiau tvarkytinų dalykų mokykloje yra ir daugiau, bet žingsnelis po žingsnelio viliamasi atnaujinti ir kitas mokyklos erdves.

Pasak mokyklos direktorės Odetos Dailidienės, valytojos, dažiusios sporto salės grindis, plušėjo gerą mėnesį, kol darbas buvo galutinai baigtas ir grindys padengtos dažais, išbraižytos reikiamos linijos.

Tačiau mokyklos bendruomenė norėtų pakeisti ir krepšinio lankus bei lentas, atnaujinti kitą reikalingą sporto įrangą. Tuo labiau, kad tokį norą palaiko Gelgaudiškio bendruomenė, inicijuotas ir paramos rinkimas, informacija dalinamasi socialinėje erdvėje.

„Labai aktyvus mūsų kūno kultūros mokytojas Žydrūnas Antanaitis, jis skatina ne tik mokinių, bet ir bendruomenės sportavimą, jau ir baigusių mokinių. Žiemą sportuodavo ir salėje, žinoma, kai buvo galima, vasarą – stadione. Jis ir inicijavo paramos rinkimą, planuojame surinkti, prašysime ir tėvelių pagalbos“, – sakė mokyklos direktorė, patikinusi, kad įrangos įsigijimui reikėtų apie 2 tūkst. eurų.

„Nebus kažkas labai prabangiai, minimaliai“, – sako pašnekovė.

Be to, neseniai mokykla sulaukė ir buvusio mokinio Romo Jurgučio dovanos, jis mokyklai padovanojo du stalo teniso stalus. Tokios iniciatyvos, sutinka mokyklos direktorė, išties džiugina, nes nors mokykla vieną stalą ir turėjo, jis jau buvo gerokai nusidėvėjęs.

„Mokyklai vadovauju metus, tai pirmą kartą tokios dovanos sulaukėme“, – į klausimą, ar dažnai mokykla sulaukia dovanų bei panašių iniciatyvų, atsakė O. Dailidienė, pridurdama, kad kartais buvę mokiniai gelbsti ir patarimais.

Tačiau ir be sporto salės atnaujinimo mokykloje yra ką tvarkyti. Kapitalinio remonto verkiant reikia dviejų klasių grindims, po kuriomis net nebetonuota, o tik žemė. Tikimasi, gal vasarą pavyks įgyvendinti ir šiuos planus. Tiesa, praeitą vasarą savivaldybei padedant buvo atliktas dviejų kabinetų kapitalinis remontas.

„Matysime, kaip su pinigėliais. Matome, ką reikia pakeisti, tai po truputį, iš lėto kaupiame lėšas. Paskui dar laukia koridorių sienų kosmetinis remontas“, – ateities planais dalijosi Gelgaudiškio mokyklos direktorė.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos