baneris leidinys

vagyste stiklas
Ketvirtadienio popietę Šakiuose, išdaužus stiklą, buvo apiplėštas automobilis „Opel Astra“, iš kurio pavogta rankinė su pinigais ir dokumentais. Facebook nuotr.

Ketvirtadienį Šakiuose Gimnazijos gatvėje prie darželio „Berželis“ palikusios automobilį vairuotojos laukė nemaloni staigmena – atėjusi prie automobilio ji rado išdaužtą stiklą, o iš automobilio pavogta rankinė su dokumentais.
 
Įžūlus nusikaltimas įvyko vidury baltos dienos, tarp 16.05 ir 16.35 val., kai tokiu metu prie darželio dažniausiai parkuojasi vaikų atvykę pasiimti tėveliai. Vienai moteriai, trumpam palikusiai automobilį „Opel Astra“, ketvirtadienį itin nepasisekė – vos per pusvalandį automobilis buvo apiplėštas – išdaužus vairuotojo pusės stiklą paimta rankinė. Rankinėje buvo 20 eurų ir asmens dokumentai – asmens tapatybės kortelė, banko kortelė, automobilio dokumentai, vairuotojo pažymėjimas. Moteris prašo visų, važiavusių pro šalį ir mačiusių įvykį arba įtartinus asmenis gatvėje, pranešti policijai, nes svarbi kiekviena detalė aiškinantis, kas taip padarė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos