baneris leidinys

Valstybinės sienos apsaugos tarnybos pareigūnų ekipažas Kalvarijos savivaldybės kelyje Pašešupiai – Žiogaičiai stabdė į Lietuvą įvažiavusį automobilį „Volkswagen Golf“. Kaip paaiškėjo, už jo vairo sėdėjo šakietis.

Automobilio vairuotojas nepakluso uniformuotų pasieniečių reikalavimui sustoti ir pasuko keliuku, vedančiu Salaperaugio kaimo link. Bėglį pasieniečiai nusivijo tarnybiniu visureigiu. Gaudynės tęsėsi tris kilometrus, kol pasienio pareigūnas iš tarnybinio pistoleto iššovė tris įspėjamuosius šūvius. Po jų „Volkswagen Golf“ vairuotojas sumažino greitį,  pasieniečiai jį aplenkė ir užblokavo.

Vairuotojas, tamsoje išvydęs ginkluotus pasieniečius bei išgirdęs įspėjimą nebandyti priešintis, pasidavė. Paaiškėjo, kad 2005 metais pagamintą automobilį, prie kurio buvo pritvirtinti vokiški valstybiniai registracijos numeriai, vairavo 19 metų Šakių miesto gyventojas. Nustatyta, kad šis automobilis spalio 23 dieną buvo pavogtas Austrijoje. Automobilio bagažinėje buvo rasti austriški valstybiniai numeriai, o salono apžiūros metu pastebėta, jog išlaužta užvedimo mechanizmo spynelė. Dėl vagystės ikiteisminį tyrimą pradėję VSAT pareigūnai šakietį uždarė į areštinę. Automobilis laikinai saugomas Kalvarijos užkardoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos