baneris leidinys

subway namuose
Pasaulyje gerai žinomo ženklo „Subway“ greito maisto restoranas, įsikūręs Šakiuose „Olerex“ degalinėje, reaguodamas į susiklosčiusią situaciją dėl karantino, nuo pirmadienio pradėjo teikti naują paslaugą, kai, siekdami užtikrinti savo klientų saugumą bei komfortą, maistą pristatys tiesiai į kliento namus.

Greito maisto restoranas „Subway“ išsiskiria iš kitų šios rinkos dalyvių tuo, kad savo klientams tiekia ne tik greitą, bet ir šviežią maistą, kurį ypač spėjo pamėgti ir Šakių jaunausieji gyventojai.
 
Rūpindamasi tuo, jog šalyje paskelbus karantiną, saugant žmonių sveikatą, gyventojai ir jų vaikai kuo mažiau judėtų iš savo namų ir nesivargintų bereikalingu maisto ieškojimu parduotuvėse ar maitinimo įstaigose, įmonė nusprendė užtikrinti saugų Šakių miesto ir rajono piliečių aprūpinimą skaniu ir šviežiu maistu, jį išvežiojant tiesiai į namus, laikantis visų higienos normų reikalavimų.

Įmonės atstovai sako, jog gyventojai ir jų vaikai savo pamėgtus sumuštinius, salotas, šventinius padėklus, kitus patiekalus turės galimybę užsisakyti net neišėję iš namų, o patiekalai bus atvežami ne tik pietums, bet ir vakarienei, kadangi paslauga teikiama tarp 11 ir 21 valandos visomis dienomis. Įmonės vadovas D. Rubežius teigia, jog restoranui kiekvieną dieną yra pristatomi švieži maisto produktai, todėl savo klientams gali pasiūlyti patį kokybiškiausią maistą, o pristatyti jį gali saugiai, nepažeidžiant karantino laikotarpiui keliamų reikalavimų. Restoranas taip pat džiugiai kviečia visus rajono jaunuosius gyventojus dalyvauti piešinių konkurse „Mano svajonių atostogos“, kuriame gali laimėti didįjį sumuštinių padėklą sau ir savo šeimai. „Tikiu, jog vaikai būdami namuose trykšta kūrybingomis idėjomis“, – teigia vadovas. Tėveliai savo vaikų piešinių nuotraukas gali siųsti el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos