Praūžė „Grok, Jurgeli“ varžytuvės

A. Janulaičio nuotr.

Savaitgalį praūžė Sūduvos kaimo kapelų šventė-varžytuvės „Grok, Jurgeli 2024“, kuriose netrūko plojimų, puikios nuotaikos ir dainų. 

Šakių kultūros centro kapela ,,Linas” (vadovė Asta Grigaitienė) ir Vilkaviškio kultūros centro kapela „Vingis“ (vadovas Gintas Turonis) atstovaus savo kraštui rudenį vykstančioje 55-oje jubiliejinėje „Grok, Jurgeli“ šventėje.

Šventėje taip pat varžėsi „Zyplių dvaro“ kapela (Lukšiai), „Giminės“ (Kalvarija), „Pliumpa“ (Kybartai), „Pilvė“ (Vilkaviškio r.), „Vištytis“ (Kybartų r.), „Rudnia“ (Kazlų Rūda), Dainomis su susirinkusiais taip pat dalijosi Baraginės jaunimo kapela „Svaja“ ir Kauno r. Raudondvario kultūros centro vaikų ir jaunimo kapela „Karklynėlis“.

„Draugo“ inf. 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.