Knygų mugėje – Šakių bibliotekos edukacijos


Šiomis dienomis ypatingu traukos centru laikinai tampa kasmetinė, jau 24-oji Vilniaus knygų mugė, sulaukianti gausybės knygų mylėtojų iš visos Lietuvos. Mūsų kraštą joje garsins Šakių viešoji biblioteka bei Šakių turizmo ir verslo informacijos centras. 

Nors Šakių viešoji biblioteka Vilniaus knygų mugėje dalyvauja keliolika metų, tačiau pernai pasirodė su naujove – savo populiariausiomis edukacijomis, kurios sulaukė didelio lankytojų dėmesio. Tad ir šiemet nuspręsta dalyvauti iš zanavykiško unoro jau ne su dviem, o su trimis kūrybinėmis dirbtuvėmis: „Kai gimtosios kalbos Tėvas pasisodina ant kelių“, „Knygrišystės paslaptys“ ir „Lakūnų Liorentų pėdomis“, kurios vyks dvi dienas – penktadienį ir šeštadienį. 

Vilniaus knygų mugėje praėjusiais metais pirmą kartą kartu su Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija startavo ir Šakių turizmo ir verslo informacijos centras. Pasak turizmo vadybininkės Vaidos Zimnickienės, mugėje jie dalyvaus ir šiemet, tačiau Šakių krašto poniškomis privilegijomis turės galimybę pasigirti tik vieną dieną – šeštadienį, nes vienu stendu teks dalintis su kolegomis iš kitų centrų, tačiau, kaip ir pernai, skleis žinią ir kvies aplankyti tiek dvariško, tiek ir zanavykiško turizmo objektus.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.