Į dainų šventę – 11 kolektyvų


Šakių kultūros centre vyko mūsų rajono šokių ir chorų kolektyvų peržiūros bei atranka į šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ šokių ir dainų dienas. Visi scenoje pasirodę aštuoni liaudiškų šokių ir trys chorų kolektyvai buvo pakviesti dalyvauti dainų šventėje.

Atrankoje į dainų šventės šokio dienos „Amžių tiltais“ programą dalyvavo šie liaudiškų šokių kolektyvai: Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė „Čioringė“ (vadovė Evelina Karpavičienė); Lukšių Vinco Grybo gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė „Dūzgės“ (vadovė Edita Skauronė); Šakių rajono meno mokyklos liaudiškų šokių (mergaičių, jaunių ir merginų) grupė „Šakietukas“ ir Šakių kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Vijūras“ (vadovė Justė Lukauskienė);  Šakių kultūros centro jaunimo bei „Varpo“ mokyklos jaunuolių liaudiškų šokių grupės „Pynė“ ir Šakių kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Girėnai“ (visų kolektyvų vadovė Vitalija Venienė) bei Šakių kultūros centro Sintautų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Sintuola“ (vadovė Vida Čeplevičienė). 

Atrankoje į dainų šventės dainų dieną dalyvavo trys chorai: Šakių rajono meno mokyklos jaunių choras „Aušrinės“ (vadovė Ramunė Valaitienė), Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos jaunių choras (vadovė Edita Legotienė) ir Šakių kultūros centro mišrus choras ,,Lituanica“ (vadovas Deividas Kerevičius).

Chorų, kaip ir šokėjų pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisija. Visi mūsų kolektyvai buvo pakviesti dalyvauti dainų šventės, kuri vyks birželio 29–liepos 6 d., šokių ir dainų dienų programose. 

„Draugo“ inf.

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.