Į dainų šventę – 11 kolektyvų


Šakių kultūros centre vyko mūsų rajono šokių ir chorų kolektyvų peržiūros bei atranka į šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės „Kad giria žaliuotų“ šokių ir dainų dienas. Visi scenoje pasirodę aštuoni liaudiškų šokių ir trys chorų kolektyvai buvo pakviesti dalyvauti dainų šventėje.

Atrankoje į dainų šventės šokio dienos „Amžių tiltais“ programą dalyvavo šie liaudiškų šokių kolektyvai: Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė „Čioringė“ (vadovė Evelina Karpavičienė); Lukšių Vinco Grybo gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė „Dūzgės“ (vadovė Edita Skauronė); Šakių rajono meno mokyklos liaudiškų šokių (mergaičių, jaunių ir merginų) grupė „Šakietukas“ ir Šakių kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Vijūras“ (vadovė Justė Lukauskienė);  Šakių kultūros centro jaunimo bei „Varpo“ mokyklos jaunuolių liaudiškų šokių grupės „Pynė“ ir Šakių kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Girėnai“ (visų kolektyvų vadovė Vitalija Venienė) bei Šakių kultūros centro Sintautų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Sintuola“ (vadovė Vida Čeplevičienė). 

Atrankoje į dainų šventės dainų dieną dalyvavo trys chorai: Šakių rajono meno mokyklos jaunių choras „Aušrinės“ (vadovė Ramunė Valaitienė), Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos jaunių choras (vadovė Edita Legotienė) ir Šakių kultūros centro mišrus choras ,,Lituanica“ (vadovas Deividas Kerevičius).

Chorų, kaip ir šokėjų pasirodymus vertino kompetentinga vertinimo komisija. Visi mūsų kolektyvai buvo pakviesti dalyvauti dainų šventės, kuri vyks birželio 29–liepos 6 d., šokių ir dainų dienų programose. 

„Draugo“ inf.

 

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.