Kviečia teikti prašymus dėl socialinių stipendijų


Savivaldybės administracija skelbia, kad iki vasario 20 d. priimami dokumentai dėl socialinių stipendijų skyrimo studentams pavasario semestrui (vasario–birželio mėn. laikotarpiui).

Studentų, norinčių gauti socialinę stipendiją, semestro pažymių vidurkis turi būti ne mažesnis kaip aštuoni balai. Stipendija skiriama tuo atveju, kai vienam šeimos nariui tenka mažiau nei 2,5 dydžio valstybės remiamų pajamų suma per mėnesį, t. y. iki 440 eurų. Šeimos pajamos skaičiuojamos už tris paskutinius mėnesius – lapkritį, gruodį ir sausį.
 
Bakalauro studijų studentams skiriama socialinė stipendija, kurios dydis siekia iki dviejų bazinių socialinių išmokų per mėnesį, t. y. iki 110 eurų per mėnesį.

Per praėjusius metus buvo paremti 28 jauni rajono žmonės, siekiantys aukštojo išsilavinimo iš sunkiau besiverčiančių rajono šeimų.

Iš viso nuo 2006 m. iš rajono savivaldybės biudžeto socialines stipendijas yra gavę per 300 studentų.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.