Šakiečių bendruomenė paminėjo veiklos sukaktį

Šakiečių bendruomenė džiaugiasi ir nuveiktais darbais, ir drauge praleistu laiku. D. Pavalkio nuotr.

Kovo 28 d. Šakiečių bendruomenė paminėjo 10-ies metų veiklos sukaktį – prisiminė istoriją ir nuveiktus darbus, pasidalino savo prisiminimais ir, žinoma, ragavo gimtadienio tortą.

Per 10-metį Šakiečių bendruomenei vadovavo dvi pirmininkės. Šeštus metus prie bendruomenės vairo stovi Zita Jakaitienė, šias pareigas perėmusi iš Rositos Gorges, kuri asociacijai vadovavo dvi kadencijas iš eilės.

Z. Jakaitienė prisiminė 2014-ųjų kovą, kai susikūrė Šakiečių bendruomenė, kurios steigėjais tapo R. Gorges, Gintautas Lenkas ir Dainius Savickas.

„Nors tuomet dar nežinojom, ką darysim, ir kurdami įstatus pasilikome visas galimas veiklas, tačiau norėjome susiburti ir kažką nuveikti“, – tvirtino pirmininkė, teigdama, kad, peržiūrėjus nuotraukas, nė nesitiki, kad jau praėjo 10 metų.

Valdybos narė Renata Kutkienė pristatė trumpą filmuką, kuriame – bendruomenės veiklos akimirkos, užfiksuotos fotografijose. Jose ir tradicija tapę žygiai į signataro S. Banaičio tėviškę Vaitiekupių kaime, ir prisiminimai iš ekskursijų, švenčių, šeimų piknikų. Renatos nuomone, prasmingiausi bendruomenės darbai – akcija, kurios metu buvo surinkta 600 parašų, kad miesto centre nebūtų statoma automobilių plovykla, ir sakurų pasodinimas pasiesartyje.

Šiuo metu Šakiečių bendruomenė vienija 13 narių. Prisimindami prabėgusius metus, savo įspūdžiais dalijosi Irina Mockaitienė, Vaidas Balčiūnas ir kiti bendruomeniečiai.

Su 10-uoju gimtadieniu juos sveikino ir Šakių miesto vizijomis supažindino buvęs bendruomenietis, rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius. Pasveikino ir artimiausi kaimynai – Girėnų ir Ritinių bendruomenių centrų atstovai.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.