Asfaltą gali tekti perkloti iš naujo

Žvirgždaičiuose Taikos gatvėje (800 metrų) šiemet iš Trimetės programos lėšų buvo naujai paklotas asfaltas. D. Pavalkio nuotr.

Gyventojai džiaugiasi naujai asfaltuojamomis gatvėmis, tačiau darbus atliekantys rangovai ne visada paiso reikalavimų. Todėl Žvirgždaičiuose Taikos gatvę, ko gero, teks asfaltuoti iš naujo.

Žvirgždaičiuose Taikos gatvėje (800 metrų) šiemet iš Trimetės programos lėšų buvo naujai paklotas asfaltas. Paprastajam remontui buvo numatyta apie 83 tūkst. eurų, darbus atliko UAB „Parama“. Pasak savivaldybės Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjo Martyno Remeikio, jam pradėjus dirbti, buvo pradėti praktikuoti asfalto kokybės tyrimai.

„Laboratorijoje buvo atlikti asfalto kokybės tyrimai. Tiesiog asfaltas neatitiko reikalavimų. Kreipėmės į rangovą, kuris atsakingas už darbų kokybę. Pasiūlėm asfaltą perkloti. Kol kas yra sulaikytas ir atsiskaitymas su rangovu. Kol kas atsakymo iš rangovo negavom...“ – tikino Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas.

Naumiestiečiai, tiksliau Vilties gatvės gyventojai, taip pat laukia, kada bus išasfaltuota gatvė. Čia numatytas kapitalinis gatvės remontas, kuriam iš savivaldybės skirta apie 85 tūkst. eurų. Kaip patikslino Ūkio ir investicijų skyriaus vedėjas, vienoje gatvės atkarpoje darbus šiek tiek sustabdė atlikus archeologinius tyrimus rastas senasis akmenuotas grindinys – brukas. Pasak M. Remeikio, atliekant gatvės remonto darbus akmenuotas grindinys išliks, tačiau ant viršaus asfaltas vis tiek bus paklotas. Su tokiais sprendiniais sutiko ir Kultūros paveldo specialistai.

Vilties gatvės remonto darbai numatyti užbaigti dar šiemet. Rangos darbus atlieka taip pat „Parama“.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.