Žadėjo, jog rezultatus gyventojai pajus artimiausiais metais

Šakių rajono savivaldybės meras Raimondas Januševičius. D. Pavalkio nuotr.

Paskutinio savivaldybės tarybos posėdžio metu vienbalsiai patvirtinta savivaldybės tarybos veiklos ataskaita, apimanti savivaldybės tarybos darbą, komitetų posėdžius, mero veiklą. Įžanginiam žodžiui prieš tvirtinant ataskaitą į tribūną stojo meras Raimondas Januševičius, prašęs susitelkimo ir bendro darbo Šakių labui.

Anot R. Januševičiaus, žvelgiant į praėjusius pirmuosius jo, kaip mero, metus, jie buvo išskirtiniai ir neabejotinai įdomūs.

„Tai buvo metai, kupini pirmų kartų ir naujų patirčių, metai, kurie pareikalavo didelio atsidavimo ne tik iš manęs, kaip mero, bet ir iš visų tarybos narių. Pasikeitęs Vietos savivaldos įstatymas atnešė nemažai pokyčių, kurie iškėlė naujus iššūkius, tačiau ir suteikė naujų galimybių“, – kalbėjo meras ir pasidžiaugė padarytu didžiuliu įdirbiu ateities projektams bei patikino, jog artimiausiais metais paruošti sprendiniai duos ir matomus bei juntamus rezultatus gyventojams.

Savivaldybės tarybos nariams meras dėkojo už racionalius sprendimus, savivaldybės administracijai – už konstruktyvų ir produktyvų darbą, gyventojams – už palaikymą ir pasitikėjimą. Pasak mero, tik žmonių palaikymas ir skatinimas nekreipti dėmesio į piktavališkas kalbas ar veiksmus suteikė jėgų ir motyvacijos tęsti pradėtus darbus.

taryba mero ataskaitaSavivaldybės tarybos nariams meras dėkojo už racionalius sprendimus, savivaldybės administracijai – už konstruktyvų ir produktyvų darbą, gyventojams – už palaikymą ir pasitikėjimą. D. Pavalkio nuotr.

„Tik bendrai dirbdami, suvieniję jėgas ir idėjas, gerbdami vieni kitų nuomones ir požiūrius, pasieksime visus džiuginančių rezultatų“, – sakė R. Januševičius ir pridūrė, kad yra atviras pasiūlymams, bendradarbiavimui, bei kvietė visus kartu kurti geresnę ateitį.

Žvilgtelėjus į ataskaitą galima išskirti, kad 2023 m. savivaldybės mero fondui buvo skirta 21 tūkst. 588 eurai, iki ataskaitinių metų pabaigos išleista 19 tūkst. 228 eurai. Daugiausiai lėšų (per 8 tūkst. eurų) išleista saldumynams, maisto produktams, kiek daugiau nei 7 tūkst. eurų skirti suvenyrams bei dovanoms. Kitaip tariant, lėšos naudojamos įvairioms savivaldybės surengtoms šventėms, kultūros ir sporto renginiams, į savivaldybę atvykusių svečių ir delegacijų priėmimui, oficialiems priėmimams, darbo susitikimams ir pan.

Mero rezervo fondas ataskaitiniu laikotarpiu sudarė 120 tūkst. eurų, tačiau lėšos naudojamos nebuvo, nes nebuvo poreikio ir nebuvo paskelbta ekstremalioji situacija. Tikslinant rajono savivaldybės biudžetą, lėšos buvo grąžintos į savivaldybės iždo sąskaitą.

Ataskaitoje pažymima, kad ataskaitiniu laikotarpiu meras sudarė devynių tarybos posėdžių darbotvarkes apžvelgiami ir vykę susitikimai, rajono atstovavimas asociacijų bei įvairių tarybų veikloje, o tarp užmojų – administracinės naštos mažinimas, naujų informacinių sistemų diegimas bei veikiančių tobulinimas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.