Valstybės dienos proga – sporto šventė

futbolas3Šakių rajono sporto klubų sąjungos organizuotoje sporto šventėje, skirtoje Valstybės dienai, vyko futbolo 5x5, štangos spaudimo ir badmintono varžybos bei Rytų kovos menų parodomosios programos.
 
Nuotr. Vaikai aktyviai dalyvavo sporto šventėje – futbolo varžybose 5x5 susirungė penkios komandos.
 
Vaikų futbolo varžybose susirungė penkios komandos. Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo futbolo klubo (FK) „Geniai“ sportininkai. Antroji vieta atiteko FK „Sparta- kids“ futbolininkams. Treti liko FK „Audros –jaunimas“ žaidėjai.
 
Suaugusių futbolo varžybose dalyvavo septynios komandos. Nugalėtojais tapo Jonavos FK „Vikingai“ futbolininkai. Antri liko Kalvarijos FK „Malūnas“ sportininkai. Trečiąją vietą užėmė Šakių FK „Airis ir kiti“ žaidėjai.

Štangos spaudimo varžybose jaunių amžiaus grupėje (iki 16 m.) pirmąją vietą iškovojo Dainius Skladas, iškėlęs 75 kg. Jaunimo amžiaus grupėje (iki 18 m.) triumfavo Edvinas Ignatavičius, įveikęs 130 kg svorį. Antrąją vietą laimėjo Hendrikas Ignatavičius, iškėlęs 100 kg štangą. Trečias šioje amžiaus grupėje liko Rokas Čikanavičius, išspaudęs 50 kg svorį. Suaugusiųjų grupėje (svorio kategorijoje virš 83 kg) nugalėtoju tapo Gintaras Kriaučiūnas, iškėlęs 150 kg štangą. Antras liko Mantas Bakšys, įveikęs 95 kg svorį.

Badmintono varžybose dalyvavo penkios komandos, kurios susigrūmė trijose kategorijose: moterų dvejeto, vyrų dvejeto ir mišraus dvejeto. Geriausiai pasirodė Urtė Gečaitė ir Vaida Daugėlienė bei Justas Balsys ir Raimundas Masevičius. Antrąją vietą užėmė Marina Muravova ir Inga Bankauskienė bei Egidijus Peleckis ir Aidas Poderys. Trečioji vieta atiteko Arijanai Bagdanavičiūtei ir Aldonai Pikčilingienė bei Viliui Bagdanavičiui ir Donatui Mozūrevičiui.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis ir medaliais.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.