Šakiuose susirungė kikboksininkai

Pergalėmis džiaugėsi medalius iškovoję sporto klubo sportininkai su treneriu Kęstučiu Smirnovu. „Audros“ nuotr.

Balandžio 6 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko Šakių rajono atviras pradedančiųjų kikbokso (K-1) čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė Marijampolės, Vilkaviškio, Jonavos, Vilniaus ir sporto klubo „Audra“ kikboksininkai.

Puikiai čempionate pasirodė Nojus Matukynas (iki 77 kg) iškovojęs pirmąją vietą, antrąsias vietas skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose iškovojo Matas Jarašiūnas (iki 57 kg), Tomas Šukaitis (iki 67 kg), Emilis Abraitis (virš 85 kg), Adas Kazlauskas (iki 77 kg) ir Lukas Aleksa (iki 84 kg).

Varžyboms sportininkus paruošė treneris Kęstutis Smirnovas. Klubas džiaugiasi klubo sportininkų drąsa, atiduotomis visomis jėgomis kovojant prieš varžovą.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.