Čempionate sportininkai demonstravo įspūdingus rezultatas

Sportininkus varžyboms ruošęs „Fortūnos“ treneris Rimantas Simokaitis (kairėje) džiaugėsi, kad sportininkų rezultatai įspūdingi – pagerinti šeši Lietuvos rekordai, iškovotos dvi komandinės taurės ir daug asmeninių medalių. „Fortūnos“ nuotr.

Penktadienį–sekmadienį Druskininkuose vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

„Rezultatai įspūdingi – pagerinti šeši Lietuvos rekordai, iškovotos dvi komandinės taurės ir daug asmeninių medalių“, – džiaugėsi sportininkus varžyboms paruošęs treneris Rimantas Simokaitis.

Tituluočiausia komandoje šį kartą tapo Ilona Kairaitytė, kuri iškovojo du Lietuvos čempionės titulus Open (atviroje) grupėje ir Pirmoje veteranų amžiaus grupėje bei pagerino veteranų Lietuvos rekordą savo svorio kategorijoje pritūpimo veiksme.

Giedrė Vidžiūnienė taip pat iškovojo du čempionės titulus Antroje veteranų amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje bei pagerino du Lietuvos veteranų rekordus – pritūpimo bei štangos atkėlimo veiksmuose.

fortuna druskininkai2Viltė Bakšinskaitė, Rimantas Simokaitis, Kernius Martinaitis. „Fortūnos“ nuotr.

Oksana Rimkienė iškovojo antrą vietą savo svorio kategorijoje Pirmoje veteranų amžiaus grupėje ir pasipuošė sidabro medaliu. Moterų komanda tapo čempione tarp veteranių ir užėmė trečią vietą Open amžiaus grupėje.

Eilinį kartą sau lygių neturėjo klubo sportininkas Vidmantas Baublys. Jis tapo Lietuvos čempionu Antroje veteranų amžiaus grupėje ir pagerino keturis šios amžiaus grupės Lietuvos rekordus.

Jaunimo grupėje po labai atkaklios kovos pralaimėjęs tik 2,5 kg Lietuvos vicečempiono titulą iškovojo Lukas Plaušinaitis.

Pirmąją varžybų dieną čempionate meistriškumą rodė jaunių amžiaus grupės sportininkai. Pirmoji į kovą savo svorio kategorijoje stojo Viltė Bakšinskaitė. Jos startas išties puikus. Praeitų metų sidabras iškeistas į Lietuvos čempionės titulą ir aukso medalį! Viltė taip pat dar iškovojo du mažuosius medalius – štangos spaudimo ir štangos atkėlimo veiksmuose.

Vaikinų grupėje startavo šių varžybų debiutantas Kernius Martinaitis. Anot trenerio, pirmas blynas tikrai neprisvilo. Kernius iškovojo sidabro medalį štangos atkėlimo veiksme, o galutinėje įskaitoje po labai atkaklios kovos, surinkus lygią kilogramų sumą, iškovojo 4 vietą (varžovui trečią vietą garantavo jo mažesnis asmeninis svoris).

Visų sportininkų treneris – R. Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.