Visuotinėje mankštoje – ir senjorai, ir darželinukai, ir valdžios atstovai

Prie visuotinės mankštos prisijungę kraštiečiai noriai kartojo trenerio Kęstučio Smirnovo rodomus pratimus. D. Pavalkio nuotr.

Minint pasaulinę sveikatos dieną praėjusį penktadienį Šakių J. Lingio parke Šakių r. visuomenės sveikatos biuras pakvietė į visuotinę mankštą, kurią susirinkusiems vedė asmeninis treneris Kęstutis Smirnovas.

Susirinkusių priekyje išsirikiavo būrelis Šakių ikimokyklinio ugdymo mokyklos „Maži žingsneliai“ auklėtinių, prie mankštos prisijungė ir grupė senjorų, pavienių šakiečių, savivaldybės administracijos darbuotojų, seniūnai Dalius Jasevičius ir Rita Grigaitienė. Sportiškai apsirengę atskubėjo ir meras Raimondas Januševičius, vicemeras Darius Jakavičius, kiek vėliau prie mankštos prisijungė ir Seimo narys Giedrius Surplys.

Į susirinkusius kreipęsis meras pažymėjo, kad judėjimas – vienas pagrindinių sveikatos veiksnių, tad visus ragino sportuoti, aktyviau gyventi. Taip pat pasidžiaugė visuotinės mankštos iniciatyva.

„Judumo iniciatyvą tęsime, galvojame vietoj kavos pertraukos ir savivaldybės koridoriuose daryti mankštas“, – planais dalijosi R. Januševičius.

Pasaulinė sveikatos diena minima balandžio 7 d. Šia švente, kurią inicijuoja Pasaulinė sveikatos organizacija nuo 1950 m., siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į tam tikras su sveikata susijusias temas. Pavyzdžiui, vienas iš šiųmetinių akcentų – dėmesys sveikai gyvensenai, emocinės sveikatos svarbai, didesnis dėmesys ligų profilaktikai, fiziniam aktyvumui.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.