Per avariją nukentėjo žmogus

avarija vw sunkvezimis
Eismo įvykio metu nukentėjo senjoras, kuris į ligoninę išvežtas be sąmonės. D. Pavalkio nuotr.


Bendrasis pagalbos centras (BPC) informuoja apie avariją 137 kelyje ties Bridžių k. Kaip rašoma BPC pranešime, trečiadienį apie 12 val. gautas pranešimas apie tai, kad Bridžiuose (Šakių sen.)  įvyko avarija, yra sužeistų žmonių.
 
Į įvykio vietą buvo išsiųstos Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos, greitosios pagalbos medikai, policijos pareigūnai. Pasak ugniagesių, susidūrė automobilis „VW Passat“, kurį vairavo vyras, gimęs 1941 m., ir miškovežis „MAN“, kurį vairavo vyras, gimęs 1978 m. Abu vairuotojai buvo blaivūs.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, lengvajame automobilyje buvo prispaustas vairuotojas. Ugniagesiai iš sumaitoto automobilio senolį išvadavo ir be sąmonės perdavė greitosios pagalbos medikams. Vyras nuvežtas į Šakių ligoninę. Ugniagesiai nušlavė ir sutvarkė važiuojamąją kelio dalį. Įvykį tiria policija.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kas lemia žemą rajono poziciją švietimo srityje?

klausimelis 05 21Edvinas iš Šakių:

Manau, mokiniai yra per mažai motyvuoti mokytis. Aš, pavyzdžiui, baigiau aštuonias klases, buvo kitokie laikai, bet siekiau, stengiausi mokytis. Ir toliau mokiausi, baigiau technikumą. Sūnus baigė universitetą, anūkai dar maži. Kaimo vaikai mokosi ne prasčiau. Netgi labiau pasiekia aukštų pasiekimų. 

klausimelis 05 21 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Manau, ir tėvai turėtų labiau rūpintis vaikų mokslais. Bet yra ir pačių mokinių be motyvacijos. Mačiau – stovi prie Darbo biržos du mokiniai, o ne pamokose. Savo laiku siekiau mokytis, nebuvo jokia kančia eiti į mokyklą. Baigiau devynias klases, vėliau įsidarbinau. Girdėjau – Griškabūdyje mokytojų trūksta. Netiesa, kad kaimo vaikai prasčiau mokosi, mūsų kaime vienoje šeimynoje augantys vaikai labai aukštų rezultatų yra pasiekę.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.