Kriminalai (2024-05-28)

Asociatyvi nuotr.

Vairavo neblaivus
Gegužės 23 d. apie 15.26 val. Lukšių sen. Gerdžių k. automobilį „VW Touran“ vairavo galimai neblaivus, teisę vairuoti turintis vyras (gim. 1957 m.), kuriam nustatytas 2,01 prom. girtumo laipsnis. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Smurtavo
Gegužės 24 d. 01.16 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad Kriūkų sen. Eiciūnų k. žodinio konflikto metu neblaivus vyras (gim. 1982 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1984 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui pagal LR BK 140str. 2 d.

Sužalojo
Gegužės 26 d. 16.05 val. Šakių rajono policijos komisariate gautas pranešimas, kad į Šakių ligoninę kreipėsi moteris (gim. 1964 m.), kuri gegužės 25 d. apie 22 val. Šakiuose, viešoje vietoje, buvo sužalota nepažįstamų asmenų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 138 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.