Kriminalai (2024-05-31)

D. Pavalkio nuotr.

Smurtavo
Gegužės 30 d. 00.25 val. Šakiuose Kranto g. vyras (gim. 1974 m.), kuriam nustatytas 2,33 prom. girtumas, smurtavo prieš moterį (gim. 1984 m.), kuriai nustatytas 2,35 prom. girtumas. Nukentėjusioji pristatyta į Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 140 str. 1 d.

Vagystė
Gegužės 29 d. gautas moters (gim. 1942 m.) pranešimas, kuriame nurodė, kad apie 11 val. pastebėjo, jog iš namų, esančių Kidulių sen. Judrių k., galimai pavogti 6000 Eur. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto pagrobimo pagal LR BK 178 str. 3 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.