Degė automobilis ir boileris

Automobilis „Mercedes-Benz“ sudegė nepataisomai, gaisras galėjo kilti dėl kuro sistemos gedimo. Šakių PGT nuotr.

Ugniagesiai gelbėtojai skubėjo gesinti užsidegusio automobilio ir boilerio. Laimei, žmonės įvykių metu nenukentėjo, tiesa, turtas visgi buvo apgadintas.

Pranešimą apie užsiliepsnojusią transporto priemonę Šakių sen. Striūpų k. Liepto g. ugniagesiai gavo gegužės 30 d. 18.40 val. Atvykus automobilis „Mercedes-Benz“ degė atvira liepsna. Gaisro metu išdegė automobilio variklio skyriaus degios dalys, salonas, bagažinės skyrius. Pirminiais duomenimis, automobilis užsiliepsnojo dėl kuro sistemos gedimo.

gaisras boilerisŠakių PGT nuotr.

Tą pačią naktį, kelios minutės po vidurnakčio, ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Šakiuose esančią L. Giros gatvę.

Atvykus gyvenamojo namo patalpos buvo uždūmintos. Rūsyje degė boileris. Pastatas mūrinis, dviejų aukštų, perdanga gelžbetonio, stogas dengtas šiferiu.

Gaisro metu išdegė rūsio patalpa (4x3 m), apdegė boileris, aprūko koridorius. Ugniagesiai nuardė apie 12 m² lubų ir sienų medinių lentelių.

Nors name buvo įrengti du dūmų detektoriai, tačiau šie nesuveikė. Preliminariais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl elektros įrenginių gedimo.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.