Ant kojų sukėlė degantis Švarcgirio miškas

Laimei pradėjus degti miškui, gaisras neišplito, atskubėję ugniagesiai gelbėtojai, miškininkai operatyviai užslopino. D. Ufartienės nuotr.

Apie gaisrą Švarcgirio (Kidulių sen.) miške bendruoju pagalbos telefonu pranešta trečiadienį 16.40 val.

Į įvykio vietą išskubėjo Kidulių, Smalininkų, Sudargo, Jurbarko ugniagesiai ir patys miškininkai iš Baltkojų, Šakių girininkijų.

Ugniagesiai gelbėtojai ir miškininkai operatyviai užslopino pradėjusį degti mišką. Pirminiais duomenimis, išdegė apie 30 arų miško.

Specialistai aiškinsis, kas sukėlė gaisrą ir koks tiksliai plotas išdegė, miškininkai skaičiuos gamtai padarytą žalą.

Kalbintas VĮ Valstybinių miškų urėdijos Šakių padalinio Baltkojų girininkijos girininkas Robertas Valaitis pasidžiaugė, kad gaisrą lokalizuoti pavyko gana greitai.

„Kas sukėlė gaisrą – sunku pasakyti. Apžiūrėjom teritoriją, neradom nei stovyklavietės, laužo pėdsakų. Gal nuo kokios šukės, kai taip karšta. Toliau gaisravietę stebi mūsų miškininkai“, – kalbėjo R. Valaitis.

Pernai gegužę netoli dabartinės gaisravietės taip pat degė Švarcgirio miško paklotė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.