Kriminalai (2024-06-18)


Pavogė
Laikotarpiu nuo birželio 12 d. 21 val. iki birželio 13 d. 07 val. 30 min. Ritinių k. (Šakių sen.) iš miško kirtimo mašinos „John Deer“ kuro bako buvo galimai pavogta apie 300 litrų dyzelinio kuro. Padaryta žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės įsibrovus į teritoriją pagal LR BK 178 str. 3 d.

Smurtavo
Birželio 15 d. 20.59 val. gautas GPM medikų pranešimas, kad Liputiškės k. (Barzdų sen.) galimai sumuštas vyras (gim. 1978 m.). Nukentėjusysis pristatytas į Šakių ligoninės priėmimo skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pagal LR BK 138str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.