Pažymėjimus gavo jaunieji dviratininkai


Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė skelbia, kad pastarosiomis savaitėmis Šakių rajone teisę važiuoti dviračiu gatvėmis nuo 12 metų įgijo 50 jaunųjų dviratininkų.

Šakių „Varpo“, Panemunių mokyklos-daugiafunkcio centro Lekėčių ir Kriūkų skyrių moksleiviai po intensyvaus dviratininkų būrelio lankymo išsilaikė teorijos ir praktinio važiavimo egzaminus bei gavo dviratininko pažymėjimus. Bendruomenės pareigūnė dėkoja šių mokyklų mokytojai ir būrelių vadovei Ritai Čižauskienei už vaikų paruošimą ir prisidėjimą kuriant saugią aplinką Šakių rajone.

„Jauniesiems dviratininkams, įteikiant dviračio vairuotojo pažymėjimus, linkėjome nepamiršti laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius bei priminėme, kad šalmas reikalingas labiausiai jiems, stengiantis išsaugoti galvą nuo sužalojimų, o ne policijos pareigūnams“, – skelbia A. Mockevičiūtė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.