Kriminalai (2024-06-21)


Vagystė
Birželio 17 d. 9 val. Kiduliuose buvo pavogti vyrui (gim. 1980 m.) priklausantys daiktai: metalo pjaustyklė, pjaustymo staklės, pjūklas ir kt. Patirta apie 1 tūkst. 170 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal LR BK 178 str. 1 d.

Vairavo neblaivus
Birželio 20 d. 3 val. 10 min. Aleksandravos k. (Kidulių sen.) automobilį „Audi“ vairavo neblaivus, teisės vairuoti neturintis vyras (gim. 1978 m.), kuriam nustatytas 2,55 prom. girtumas. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo, kuriam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.