baneris leidinys

zanavyku aciu
Nuotr. Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė padėką už paramą atnaujinant religinę eskpoziciją įteikė Griškabūdžio žemės ūkio bendrovės vadovui Petrui Puskunigiui.


Artėjant metų sandūrai Zanavykų muziejus savo rėmėjus, draugus ir bičiulius pakvietė į tradicinį padėkos vakarą „Ačiū, kad esi“. Buvo padėkota už gerumą, paramą ir kultūros paveldo vertinimą.
 
Šiandien Zanavykų muziejus yra ta erdvė, kur kiekvienas lankytojas gali atrasti santykį tarp praeities, dabarties ir ateities. Mažieji lankytojai čia ne tik susipažįsta su krašto istorija, bet edukacinių užsiėmimų metu prisiliečia prie praeities. Muziejaus erdvėse eksponuojami įvairių žanrų ir stilių kūriniai, kuriuos pristato menininkai iš visos Lietuvos. Muziejaus darbuotojai visada pasirengę maloniai priimti lankytojus ir siekia, kad jie norėtų sugrįžti vėl ir vėl.

Muziejininkai užmezgę gražius ryšius ir bendradarbiauja su žemdirbių organizacijomis, verslininkais bei kultūrininkais, kurie nelieka abejingi krašto kultūrai, prisideda prie muziejuje vykdomų veiklų, kuriomis siekiama, kad muziejus taptų dar patrauklesnis, būtų matomas ir lankomas.

2016 m. Zanavykų muziejui buvo ypatingi – muziejus šventė savo atkūrimo 30-metį. Prisimindama prabėgusius metus, muziejaus direktorė Rima Vasaitienė pasidžiaugė nuveiktais darbais: atnaujinta religine ekspozicija, kuri buvo papildyta vyskupo Juozo Preikšo liturginiais drabužiais, asmeniniais daiktais bei knygomis, metų gale išleista knyga „Zanavykų krašto metaliniai kryžiai“ bei kt.

„Jūs esate tie žmonės, kurie šiuos metus buvote šalia mūsų, ačiū jums sakome iš širdies“, – susirinkusiems dėkojo R. Vasaitienė.

Ant keliasdešimt vakaro dalyvių pečių nusileido simboliniai angelai – padėkos ne tik už finansinę paramą, bet ir įvairiapusį bendradarbiavimą bei visokeriopą pagalbą. Muziejininkai įteikdami po gėlės žiedą ir adventinę žvakelę dėkojo visiems gėriu besidalijantiems ir linkėjo skleisti savo širdies šilumą visus ateinančius metus.

Kaip įprasta, padėkos vakaro metu svečiai muziejininkams linkėjo gražaus bendravimo su jų geradariais ir 2017 m., visiems susirinkusiems – nepavargti dalintis, o išlikti dvasios aristokratais, tokia dvasia gyventi visus ateinančius metus.

Muzikinę programą ir gerą nuotaiką susirinkusiems dovanojo asociacija „Muzikos galia“ iš Kelmės, kurios atlikėjai, pasitelkdami į pagalbą žiūrovus, kūrė „Kalėdinį retro desertą“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos