baneris leidinys

kolegiene
Nuotr. Kriūkų seniūnijos socialinės darbuotoja darbui su šeimomis Ilona Kolegienė (pirma iš kairės) kviečia kolegas prisijungti prie Šakių krašto socialinių darbuotojų asociacijos.

Dar birželio mėnesį Kriūkų seniūnijos socialinės darbuotojos darbui su šeimomis Ilonos Kolegienės iniciatyva buvo įsteigta Šakių krašto socialinių darbuotojų asociacija, kurios tikslas vienyti socialinius darbuotojus, siekti darbuotojų profesinės gerovės.
 
Pasak I. Kolegienės, šiuo metu asociacija vienija vienuolika narių, spalio mėnesį planuojamas susirinkimas, kurio metu bus nubrėžtos būsimos veiklos gairės. Tiesa, asociacijoje kol kas nedaug narių, bet I. Kolegienė tikisi, kad artimiausiu metu prisijungs ir daugiau kolegų. Anot jos, asociacijos tikslas – atstovauti socialiniams darbuotojams. Ji mano, kad tik dirbant vieningai komandoje galima atskleisti socialinių darbuotojų solidarumo jėgą ir reprezentuoti socialinių darbuotojų profesiją.

Teiraujamės, kokia ta socialinio darbuotojo profesija. Pasak I. Kolegienės, dažnai jos lankomas šeimas reikia ir priglausti, ir pabarti. Iki šiol per vienuolika darbo metų su Kriūkų krašte gyvenančiomis šeimomis I. Kolegienė sako randanti bendrą kalbą.

„Vienos šeimos nori nuolatinio bendravimo ir didesnio dėmesio. Skambina viena mama ir sako, kad langas kiauras, kita prašo pasikalbėti su paaugliu sūnumi. Išklausau visų. Tiesa, norėtųsi iš kai kurių šeimų, kad pačios rodytų didesnį savarankiškumą, pavyzdžiui, tvarkantis buityje“, – pasakojo I. Kolegienė ir visoms savo kolegėms palinkėjo, kad nepristigtų jėgų ir sveikatos nelengvame darbe.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos