akcija2024 568px

Praėjusį savaitgalį Žagarėje vyko Lietuvos jėgos tikrovės ir štangos spaudimo čempionatai, kuriuose laurus skynė ir sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Jėgos trikovės čempionate klubo sportininkės Rugilė Murauskaitė pelnė pirmą vietą, Viltė Bakšinskaitė ir Auksė Bernotaitytė buvo antros, o komandinėje įskaitoje jaunės iškovojo pirmą vietą.
 
Giedrė Vidžiūnienė veteranų amžiaus grupėje pelnė pirmą, suaugusių (Open) – trečią vietą. Oksana Rimkienė tarp veteranų buvo antra, suaugusių grupėje iškovojo pirmą vietą. Moterys komandinėje įskaitoje tarp veteranių pirmos, tarp suaugusių – trečios.

Lukas Plaušinaitis jaunimo amžiaus grupėje užėmė antrą vietą, Vidmantas Baublys veteranų amžiaus grupėje iškovojo pirmą, tarp suaugusių antrą vietą. Jis taip pat pagerino du Lietuvos rekordus, pritūpimų ir štangos atkėlimo veiksmuose.

Kitą dieną Lietuvos štangos spaudimo čempionate R. Murauskaitė, V. Bakšinskaitė užėmė antras, A. Bernotaitytė – trečią vietą, o komandinėje įskaitoje merginos ir vėl buvo pirmos. G. Vidžiūnienė tarp veteranų buvo trečia, O. Rimkienė pelnė dvi antras vietas, o veteranų ir suaugusių amžiaus grupėse jos iškovojo ir pirmą komandinę vietą. V. Baublys tarp veteranų buvo geriausias, o suaugusių amžiaus grupėje sportininkas užėmė antrą vietą.  Visų sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos