baneris leidinys

grappling apdovanojimai
Sporto klubas „Audra“ džiaugiasi, kad apdovanotas tiek pats klubas, tiek sportininkai ir klubo treneriai. „Audros“ nuotr.

Šakiuose vyko Lietuvos grappling federacijos (LGF) geriausių sportininkų devintieji apdovanojimai, kurių metu apdovanojimai buvo įteikiami geriausiems sportininkams skirtingose amžiaus grupėse ir disciplinose, jų treneriams, teisėjams ir aktyviausiems sporto klubams.
 
Skelbiama, kad 2022m. LGF geriausio sportininko rinkimo konkurso Gi disciplinoje mergaičių U13 amžiaus grupėje I vietą užėmė Rūta Kulikauskaitė. LGF geriausio sportininko rinkimo konkurso Gi disciplinoje U11 amžiaus grupėje II vietą užėmė Dovydas Buikus. Praėjusių metų LGF geriausio sportininko rinkimo konkurso Gi disciplinoje meistrų amžiaus grupėje I vietą ir NoGi disciplinoje meistrų amžiaus grupėje II vietą užėmė Rolandas Janavičius. LGF geriausiais treneriais tapo Tautvydas Antanaitis ir Kęstutis Smirnovas, o LGF aktyviausiu sporto klubu tapo Šakių sporto klubas „Audra“.

Beje, apdovanojimais džiaugiasi ir Vytauto Smirnovo vadovaujamas „Ošimas“, renginio metu apdovanotos šios klubo sportininkės: Ariana Šuopytė, Sandra Bacevičiūtė ir Vakarė Jablosnkytė.

„Audra“ visiems klubo sportininkams dėkoja už dalyvavimą praėjusių metų čempionatuose, už pasiektus rezultatus bei LGF čempionatuose iškovotas pergales.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos