akcija2024 568px

vasiliauskas2WD
Varėniškio Dariaus Sukacko bei šakiečio Daumanto Vasiliausko (kairėje) ekipažas antrą vietą laimėjo 2WD bei bendroje įskaitoje ir dar gavo papildomą prizą už greičiausiai įveiktą paskutinį ruožą.  Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį Kelmėje vyko Lietuvos automobilių ralio sprinto čempionato (LARSČ) III etapas. Jame važiavo bei medaliais pasipuošė ir varėniškio Dariaus Sukacko bei šakiečio Daumanto Vasiliausko ekipažas.
 
„Šeštadienis mūsų ralio diena. Per pietus pradėjome pirmaisiais dviem greičio ruožais (GR). Matėsi, kad dar tempas ne toks, kokio norime, bet svarbiausiai pavyko laikytis trečioje vietoje bendroje įskaitoje“, – įspūdžiais dalijasi D. Vasiliauskas ir tęsia, kad po serviso turėjo dar keturis greičio ruožus, jautė gerą tempą, tačiau paskutinį greičio ruožą atšaukė dėl įvykusios avarijos.

„Taigi buvo likęs paskutinis GR, kuris būna power stage ir už jį duoda papildomų taškų. Nusprendėme nebandyti lipti per save ir važiuoti tempu, kuriuo dabar važiavome, ir mums puikiai pavyko“, – sako šakietis ir džiaugiasi, kad susumavus rezultatus 2WD įskaitoje užėmė antrą vietą, o bendroje įskaitoje ekipažas taip pat buvo antras bei gavo papildomą 15min įsteigtą prizą už greičiausiai LARSČ įskaitoje įveiktą paskutinį ruožą.

Kitas etapas vyks liepos 27–29 d. Rokiškyje. Sportininkai dėkoja visiems juos palaikantiems ir prisidedantiems bei žada tokį lygį demonstruoti ir toliau.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos