akcija2024 568px

seniuniju zaidynes2023
Iš viso komandos rungėsi šešiose rungtyse, jėgas išbandė ir seniūnai, o sportiškiausios vardą ir vėl apgynė Šakių seniūnija. D. Pavalkio nuotr.


Praėjusį šeštadienį Jaunimo kūrybos ir sporto centre vyko tradicinės seniūnijų žaidynės mero taurei laimėti. Jėgas išbandė 10 seniūnijų iš 14, o sportiškiausios vardą ir vėl apgynė Šakių seniūnija.
 
Iš viso komandos rungėsi šešiose, o seniūnai dar varžėsi ir baudų metimo bei smiginio rungtyse. Smiginį geriausiai sekėsi žaisti Lekėčių seniūnui Ričardui Krikštolaičiui, baudas geriausiai sumetė Šakių seniūnas Dalius Jasevičius. Kartu su seniūnais smiginio rungtyje jėgas išbandė ir meras Raimondas Januševičius, jis buvo ketvirtas.

Smiginio rungtyje tarp vyrų pirmą vietą užėmė Gintautas Kutas (Šakiai), antrą – Tomas Makūnas (Lukšiai), trečią – Paulius Kacinkevičius (Lekėčiai). Tarp moterų šioje rungtyje geriausiai sekėsi Nijolei Petraitienei (Šakiai), antrą vietą užėmė Pauleta Kacinkevičiūtė (Lekėčiai), trečią vietą laimėjo Ilona Kolegienė (Kriūkai).

Plaukimo rungtyje jėgas išbandė taip pat ir vyrai, ir moterys. Tarp vyrų pirmą vietą iškovojo Benas Moleikaitis (Lukšiai), antras – Arnas Marčiulionis (Šakiai), trečias – Artūras Kvasilius (Kriūkai). Tarp moterų pirma Ingrida Jakaitienė (Sintautai), antra Eglė Plančiūnienė (Lukšiai), trečia – Vilija Šakočienė (Žvirgždaičiai).

Stalo teniso rungtyje pirmas vietas užėmė Dainius Indriūnas (Gelgaudiškis) ir Kamilė Indriūnaitė (Gelgaudiškis), antri Tomas Makūnas (Lukšiai) ir Daiva Stanaitienė (Šakiai), trečias vietas laimėjo Darius Adomaitis (Lekėčiai) ir Paulė Domeikaitė (Sintautai).

Krepšinio 3x3 rungtyje pirmą vietą iškovojo Plokščių komanda, antrą – Žvirgždaičių, o trečią – Lekėčių seniūnijos komanda. Futbolą geriausiai sekėsi žaisti Šakių komandai, antrą vietą užėmė Kriūkų, o trečią – Lukšių komanda. Tinklinio rungtyje pirmą vietą iškovojo Kidulių, antrą – Lukšių, trečią – Šakių komanda.

Susumavus rezultatus tradicinėse varžybose tradiciškai laimėjo nuolatinė šių žaidynių nugalėtoja – Šakių seniūnijos komanda, antrą vietą užėmė Lukšių, beje, šakiečius įveikusi prieš ketverius metus, o trečią – Lekėčių komanda.

Žaidynėse nedalyvavo Kudirkos Naumiesčio, Barzdų, Sudargo bei Slavikų seniūnijų komandos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos