baneris leidinys

gaisras mikytai2
Baisios tragedijos išvengta vos per plauką – iš degančio namo suspėjo išbėgti viduje miegojęs šeimininkų sūnus, kurį pažadino dūmų detektoriaus signalas. Šakių PGT nuotr.

Praėjusį sekmadienį gaisras be pastogės paliko dar vieną šeimą – Mikytų gyvenvietėje visiškai sudegė namas su visu jame buvusiu turtu. Tačiau gera žinia ta, kad, pažadintas dūmų detektoriaus signalo, iš degančio namo suspėjo išeiti šeimininkų sūnus.  
 
Kaip informavo Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Priežiūros poskyrio viršininkas Gintaras Ščajevas, namas užsidegė dėl elektros instaliacijos gedimo. Kadangi pastatas buvo karkasinis, apmūrytas, o jo sienos prikimštos spalių, liepsna įsisiautėjo žaibiškai ir suniokojo viską – liko tik mūrinė statinio dalis.

Trijų asmenų šeima liko be pastogės. Laikinai nelaimės ištiktus žmones priglaudė artimiausi kaimynai.

Lekėčių seniūnijos seniūnas Ričardas Krikštolaitis apie šeimą atsiliepė labai pozityviai – sako, tai tvarkingi darbštūs žmonės, kuriems stengsis padėti. Seniūnas parūpino šeimai specialų konteinerį, į kurį, išvalius gaisravietę, reikia sukrauti šiukšles. Anot seniūno, šeima dar neatsigavo po nelaimės, bet galvoja, kad norėtų atstatyti savo namus ir likti gyventi Mikytų gyvenvietėje.

Regis, šeimos nelaimei neabejingi nei kaimynai, nei bendruomenė – jau tą pačią dieną socialiniame tinkle „Facebook“ artimiausi kaimynai, giminaičiai platino pranešimą, kuriame prašė padėti nukentėjusiai šeimai, paaukoti, kiek kas gali, arba suteikti kitą materialinę pagalbą. Pagalbos prašyme sakoma, jog namas nebuvo apdraustas, todėl šeima draudimo išmokos negaus – jiems padėti gali tik geros valios žmonės.

Apie šeimą gražiai atsiliepė ir Mikytų bendruomenės centro pirmininkė Saulena Kučiauskienė, ji bendruomenėje žada inicijuoti paramos, pagalbos akciją. Pirmininkė sako, kad šeima kol kas yra ištikta šoko ir dar patys nežino, ko tiksliai šiuo metu imtis, tačiau keisti gyvenamosios vietos nenorėtų. Anot pirmininkės, šeima tvarkinga, užauginti trys vaikai, iš kurių su tėvais tebegyvena tik vienas. S. Kučiauskienė sako, kad kreipsis į labdaros ir paramos fondą „Gera dalytis“, kad pagelbėtų šeimai surinkti bent jau dalį pinigų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos