baneris leidinys

gaisras ploksciu
Trečiadienio popietę į Antkalniškių kaimą atskubėję ugniagesiai gelbėtojai rado atvira liepsna degantį medinį gyenamąjį namą, o jį užgesinę – ir apdegusį vyro kūną. Šakių PGT nuotr.

Šią savaitę rajone kilo du gaisrai. Užgesinus gaisrą Antkalniškių kaime (Plokščių sen.) rastas apdegęs mirusio vyro kūnas.

Ugniagesiai gelbėtojai pirmadienio rytą skubėjo į Giedručių kaimą (Šakių sen.). Buvo gautas pranešimas apie kilusį gaisrą gyvenamajame name.

Atvykus ugniagesiams, gyvenamojo namo prieškambaryje degė elektros paskirstymo skydelis, patalpos buvo uždūmintos. Pastatas buvo mūrinis, vieno aukšto su mansarda, stogas dengtas šiferiu.

Gaisras likviduotas panaudojus miltelinį gesintuvą. Išvėdintos patalpos. Kaip patikslino ugniagesiai, namuose dūmų detektorius nebuvo įrengtas. Gaisro priežastis – elektros įrenginių, prietaisų, elektros instaliacijos gedimai.

Trečiadienio popietę kilęs gaisras Antkalniškių kaime nusinešė 1963 m. gimusio vyro gyvybę.

„Vyras gyveno atokiau nuo miestelio, vienkiemyje. Gyveno vienas, tačiau jam padėdavo giminaičiai, sūnus gyvena užsienyje. Baisi nelaimė, kuri sukrėtė visą bendruomenę“, – kalbėjo Plokščių seniūnė Laimutė Miliūnienė.

 Pranešimas apie gaisrą buvo gautas apie 15 val. Į nelaimės vietą atskubėjo net keturios ugniagesių komandos. Atvykus gelbėtojams individualus gyvenamasis namas degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Namas buvo medinis, vieno aukšto, stogas dengtas šiferiu.

Užgesinus gaisrą, 16.20 val. buvo rastas stipriai apdegęs vyro kūnas.

Gaisro priežastis nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gaisro metu namas sudegė su visais jame buvusiais namų apyvokos daiktais. Apdegė už kelių metrų nuo degusio namo esamos medinės lauko virtuvės 5 m² sienos. Ugniagesiams pavyko išsaugoti kitus medinius pastatus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos