Nacionalinis diktantas kviečia kalbos mylėtojus


Po kelerių metų pertraukos sugrįžta Nacionalinis diktantas, kuris per LRT Radiją bei portale LRT.lt bus transliuojamas kovo 15d. Visi norintys gyventojai jį rašyti galės ir Šakių r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Atviras visiems kalbos mylėtojams Nacionalinis diktantas ir šiemet skatins dalyvius atskleisti savo prieraišumą lietuvių kalbai bei siūlys nebijoti suklysti, nes kiekviena klaida tampa kelrodžiu į mokymąsi. Pagrindinis šių metų organizatorių šūkis – „Rašyk. Klysk. Išmok“. Tiesa, lituanistai konkurse dalyvauti negali. 

Kaip minėta, diktantas bus transliuojamas penktadienį, kovo 15 d., 11 val., per LRT Radiją ir portale LRT.lt. Diktantas rengiamas jau keturioliktą kartą.

Nacionalinis diktantas tradiciškai išrinks raštingiausią mokinį, raštingiausią suaugusįjį ir raštingiausią užsienio lietuvį. Diktanto finalas bus rengiamas gegužės mėnesį Vilniuje. Rašantys diktantą namuose jį konkursui turėtų išsiųsti iki kovo 18 d. (Nacionalinio diktanto konkursui, J. Balčikonio g. 3, 03500 Vilnius)

Šakių rajono savivaldybėje Nacionalinio diktanto koordinatore paskirta Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Kasparavičienė, tel. (8 345) 60764, mob. 8 682 36 062. 

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.