Naujasis vadovas sieks didesnio dėmesio sportui

sporto sajunga
Šakių rajono sporto klubų sąjungos nariai rinkosi į visuotinį rinkiminį susirinkimą. Jo metu į sąjungos prezidento pareigas buvo pasiūlyta Kęstučio Smirnovo kandidatūra, kuriai buvo vienbalsiai pritarta.
 
Skelbiama, kad K. Smirnovas ir jo vadovaujama Šakių rajono sporto klubų sąjunga ir toliau sieks vienyti rajone veikiančius sporto klubus, gins ir atstovaus sporto klubų interesams. Taip pat sieks, kad Šakių sporto klubai turėtų tinkamas galimybes vykdyti savo veiklą, būtų padidintas finansavimas sportui, atsirastų naujos finansavimo programos ir pan.

„Organizuosime viešą sporto konferenciją, kurioje sporto organizacijos galės pateikti informaciją apie savo vykdomą veiklą ir pasiektus laimėjimus bei atsiskaityti už gautą finansavimą. Šakių rajono sporto klubų sąjunga taip pat tikisi glaudaus ir geranoriško bendradarbiavimo su Šakių rajono savivaldybės atsakingais atstovais už sportą“, – rašoma pranešime.  

Sąjungos viceprezidente išrinkta Šakių sporto klubo „Audra“ vadovė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė, sąjungos tarybos nariais išrinkti Šakių sporto klubo „Ošimas“ vadovas Vytautas Smirnovas, Šakių automobilių sporto klubo vadovas Tadas Viliūšis, VšĮ „Motorsport LT“ vadovas Valdas Stankūnas, Sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ vadovas Valdas Staugaitis ir Šakių KiSK vadovė Inga Bankauskienė, kuri sąjungai vadovavo iki šiol.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.