Išlipo už rajono ribų

Pagrindinę „Trys su puse vožtuvo“ taurę iškovojo šakietis Paulius Mikelaitis (centre), greičiausiai įveikęs trasą ir neužsidirbęs baudos taškų. Z1ne Designs nuotr.

Praėjusį šeštadienį kraštiečių komanda „Trys su puse vožtuvo“ pirmą kartą organizavo varžybas už rajono ribų – Lietuvos automobilių sporto mekoje vadinamame Nemuno žiede, tiksliau aikštelėje, kur vykstant įvairiems čempionatams būna dalyvių parkas. Į varžybas susirinko 33 dalyviai, išdalinti 65 startiniai numeriai.

Dalyviai jėgas išbandė septyniose skirtingose klasėse. JAUNIMO klasėje tarp penkių dalyvių geriausiai sekėsi lukšiečiui Justui Žukauskui su „Mitsubishi Colt“, antras liko šakietis Majus Braškys su „BMW e46“, trečias – Arnas Jakas iš Šiaulių su „Renault Clio“.

AWD (visi varantys ratai) susirungė keturi dalyviai. Pirmą vietą iškovojo jurbarkietis Ligitas Kordušas, vairavęs „Audi A4“, antrą vietą užėmė lukšietis Giedrius Bakas su „Audi TT“, trečias – taip pat lukšietis Donatas Jančaitis irgi su „Audi TT“.

Z1ne Designs nuotr.

RWD (galiniai varantys ratai) tarp devynių dalyvių prizines vietas pasidalijo kraštiečiai. Geriausiai sekėsi Tomui Kažemėkaičiui su „BMW e46“, antras – Paulius Mikelaitis su „Toyota MR2“, trečias – Vilmantas Karalius su „BMW 325i“.

FWD (priekiniai varantys ratai) jėgas išbandė16 dalyvių. Pirmą vietą užėmė kaunietis Lukas Gordonas su „Honda Civic“, antras – lukšietis J. Žukauskas, trečias – jau minėtas šiaulietis A. Jakas.

HISTORY ir MOTERŲ klasėje prizines vietas susišlavė svečiai, o LAISVOJE klasėje tarp 20 dalyvių nepralenkiami buvo mūsiškiai. Čia geriausiai sekėsi J. Žukauskui, antrą vietą laimėjo P. Mikelaitis, trečias – T. Kažemėkaitis.

Kaip praneša „Trys su puse vožtuvo“ atstovas Gytis Matusevičius, varžybų pabaigoje vyko TOP 10 greičiausiųjų dalyvių kova – dalyviai turėjo vienintelį bandymą įveikti trasą kuo greičiau ir neprisidaryti baudos sekundžių už nuverstus kuolelius. Greičiausiai trasą įveikė ir jokių baudų neužsidirbo šakietis P. Mikelaitis su „Toyota MR2“, jam ir atiteko pagrindinė „Trys su puse vožtuvo“ komandos taurė.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.