Kraštietis galiūnas – tarp stipriausių

Kraštietis galiūnas Audrius Jokūbaitis po atkaklios kovos nusileido priešininkams ir iškovojo trečią vietą. Organizatorių nuotr.

Praėjusį šeštadienį sporto klubo „Fortūna“ galiūnas Audrius Jokūbaitis dalyvavo Kaune vykusiose tarptautinėse Pasaulio taurės varžybose, kur kartu su penkiais mūsų šalies sportininkais varžėsi ir svečiai iš JAV, Didžiosios Britanijos, Bulgarijos, Švedijos, Danijos ir Rumunijos.

Galiūnams teko įveikti septynias, daug jėgų pareikalavusias rungtis. Po atkaklios kovos Audriui pavyko iškovoti garbingą trečią vietą. Taurės nugalėtoju tapo galiūnas iš JAV, o antrą vietą užėmė Lietuvos atstovas Modestas Struckus.

jokubaitis kaunas3

Beje, kiek anksčiau, gegužės 18 d., Anykščiuose vyko Lietuvos galiūnų čempionato pirmas etapas, kuriame taip pat dalyvavo Audrius Jokūbaitis ir dar vienas klubo sportininkas Donatas Maskolaitis.

Varžybose dalyvavo 11 sportininkų, kuriems teko įveikti šešias rungtis. A. Jokūbaitis nuo pat varžybų pradžios buvo tarp lyderių ir galutinėje įskaitoje po labai atkaklios kovos, nuo nugalėtojo atsilikęs tik puse taško, užėmė antrą vietą. Donatas liko dešimtas.

jokubaitis kaunas

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.