Sėkmingas debiutas: trečia vieta tarp jaunių

Pijus Rusakevičius (dešinėje) jaunių kultūrizmo iki 20 metų kategorijoje užėmė trečią vietą ir, tikėtina, artimiausiu metu jėgas išbandys dar dvejose varžybose. vs-foto nuotr.

Praėjusį sekmadienį Kėdainiuose vyko Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio 44-asis čempionatas, kuriame debiutavo ir šakietis Pijus Rusakevičius.

Jis jaunių kultūrizmo iki 20 metų kategorijoje užėmė trečią vietą. Anot vieno iš 18-mečio trenerių Vyto Dielininkaičio (varžyboms ruošė kartu su kauniečiu treneriu Ovidijumi Ringiu), vaikinas kiek galėjo, tiek savęs ir atidavė, o tobulėti visada yra kur.

„Pijus labai nuoseklus, atsidavęs, viskas pagal raidę, nepraleista jokia treniruotė. Galėtų eiti toliau, nes potencialą tikrai turi“, – komplimentų debiutantui negaili V. Dielininkaitis ir priduria, kad šį sezoną planuojamas dar dvejos varžybos.

pijus rusakevicius2Pijus Rusakevičius (kairėje) jaunių kultūrizmo varžybose. VS-foto nuotr.

Pats Pijus sutinka, kad laimėjimas džiugina, nors pripažįsta, kad į varžybas važiavo su mintimi būti geriausiu. Kaip sakoma, blogas kareivis, kuris nesvajoja tapti generolu. Anot P. Rusakevičiaus, idėja užsiimti kultūrizmu prasidėjo nuo sveikos gyvensenos ir tik palaipsniui viskas išsirutuliojo iki siekio užlipti į sceną ir išbandyti savo jėgas, tad ir tėvai iš pradžių į šį sūnaus užsiėmimą žiūrėjo gana atsargiai, tačiau supratę, kad jo ketinimai rimti, sūnų palaiko.

„Manau, tai vienkartinis šio sezono pabandymas, nes artėja egzaminai, laukia studijos, bet kas žino, kaip bus ateityje“, – sako P. Rusakevičius ir pripažįsta, kad sunkiausia yra ugdyti valią.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.