Šakietis toliau demonstruoja puikius rezultatus

Šįkart Pijus Rusakevičius Jaunimo kultūrizmo iki 23 m. kategorijoje užėmė pirmą vietą, o Vyrų naujokų kultūrizme buvo trečias. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį šeštadienį Jonavoje vyko Lietuvos kultūrizmo federacijos Lietuvos čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo tik prieš porą savaičių šioje sporto šakoje debiutavęs šakietis Pijus Rusakevičius.

Šįkart jis Jaunimo kultūrizmo iki 23-ejų metų kategorijoje užėmė pirmą vietą, o Vyrų naujokų kultūrizme buvo trečias. Anot vieno iš trenerių Vyto Dielininkaičio, 18-mečiui stovėti tarp vyrų ir nelikti paskutiniam (grupėje buvo keturi) išties labai geras rezultatas. Ir Jaunimo kategorijoje vaikinas stovėjo su vyresniais, tad pasiekimai trenerį džiugina. Jau gegužės 18 d. P. Rusakevičius jėgas planuoja išbandyti dar viename čempionate Utenoje.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.