Šakietis toliau demonstruoja puikius rezultatus

Šįkart Pijus Rusakevičius Jaunimo kultūrizmo iki 23 m. kategorijoje užėmė pirmą vietą, o Vyrų naujokų kultūrizme buvo trečias. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį šeštadienį Jonavoje vyko Lietuvos kultūrizmo federacijos Lietuvos čempionatas, kuriame puikius rezultatus demonstravo tik prieš porą savaičių šioje sporto šakoje debiutavęs šakietis Pijus Rusakevičius.

Šįkart jis Jaunimo kultūrizmo iki 23-ejų metų kategorijoje užėmė pirmą vietą, o Vyrų naujokų kultūrizme buvo trečias. Anot vieno iš trenerių Vyto Dielininkaičio, 18-mečiui stovėti tarp vyrų ir nelikti paskutiniam (grupėje buvo keturi) išties labai geras rezultatas. Ir Jaunimo kategorijoje vaikinas stovėjo su vyresniais, tad pasiekimai trenerį džiugina. Jau gegužės 18 d. P. Rusakevičius jėgas planuoja išbandyti dar viename čempionate Utenoje.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.