Europos čempionate pergales skynė kraštiečiai sportininkai

Ne vieną medalį čempionate iškovojo „Fortūnos“ sportininkai Giedrė Vidžiūnienė, Vidmantas Baublys ir Ilona Kairaitytė, kurių sėkme džiaugėsi ir jų treneris Rimantas Simokaitis (trečias kairėje). „Fortūnos“ nuotr.

Savaitgalį Liuksemburge vykusiame Europos veteranų jėgos trikovės su spec. apranga čempionate Lietuvos garbę gynė ir medaliais pasipuošė trys Šakių sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Antroje veteranų amžiaus grupėje sidabro medalį iškovojo ir Europos vicečempione tapo Giedrė Vidžiūnienė. Jos rezultatai: pritūpimas 162,5 kg – mažasis bronzos medalis; štangos spaudimas 80 kg – mažasis sidabro medalis ir naujas Lietuvos veteranų rekordas; atkėlimo veiksmas 170 kg – mažasis aukso medalis ir taip pat naujas Lietuvos rekordas.

Toje pačioje amžiaus grupėje startavo klubo sportininkas Vidmantas Baublys, kuris taip pat pasipuošė Europos čempionato sidabro medaliu. Jis iškovojo mažąjį aukso medalį štangos spaudimo veiksme (135 kg) ir du mažuosius sidabro medalius – pritūpimo veiksme (185 kg – naujas Lietuvos veteranų rekordas) ir štangos atkėlime (177,5 kg).

Tarptautinių varžybų debiutantė Ilona Kairaitytė pagerino veteranų pirmos amžiaus grupės Lietuvos rekordą ir iškovojo mažąjį aukso medalį štangos atkėlimo veiksme –180 kg. Ji taip pat iškovojo mažąjį sidabro medalį ir pasiekė naują Lietuvos rekordą pritūpime – 180 kg. Deja, štangos spaudimo veiksme teisėjai Ilonai neįskaitė nė vieno bandymo.

Sportininkus varžyboms paruošė treneris Rimantas Simokaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.