Istorinis momentas – vyrų trijulė iškovojo kelialapį į olimpiadą

Lietuvos vyrų trijulė, tarp kurių ir Šakių „Vyčiui“ atstovavę krepšininkai, pelnė istorinę pergalę ir olimpiadoje varžysis tarp aštuonių stipriausių pasaulio komandų. FIBA nuotr.

Lietuvos vyrų 3x3 rinktinė savaitgalį triumfavo Debrecene (Vengrija) ir iškovojo kelialapį į olimpines žaidynes.

Dainiaus Novicko treniruojama ekipa pusfinalyje 21:15 nugalėjo Lenkijos komandą ir iškovojo kelialapį į Paryžių. Tai bus istorinis olimpinis debiutas Lietuvos 3x3 krepšiniui.

Tarp žaidėjų – ir Šakių „Vyčio“ ekipai atstovavę krepšininkai Šarūnas Vingelis, Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis bei Gintautas Matulis.

Olimpiadoje varžysis 8 stipriausios komandos iš viso pasaulio.

Mūsiškiai užtikrintai sužaidė tiek ketvirtfinalyje, tiek pusfinalyje, o prieš lenkus nuo rungtynių pradžios atitrūkusiai Lietuvai pergalę padovanojo E. Džiaugio tritaškis. Pastarasis su 9 taškais buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Lietuviai iškovojo teisę varžytis artėjančiose olimpinėse žaidynėse paskutiniu bandymu. Šioje atrankoje buvo išdalinti trys kelialapiai, kuriuos, be mūsų rinktinės, nuskynė Prancūzija ir Lenkija.

„Neįmanoma apsakyti žodžiais, sunku suvokti, kas čia vyksta, – iškart po mačo BasketNews teigė Matulis. – Kai pamačiau, kad įkrito Evaldo tolimas metimas… Vau, nerealu, negaliu patikėti. Kiek daug darbo įdėta, vau, daugybė emocijų, reikia jas išrėkti.“

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.