Kriminalai (2024-06-28)

Laikraščio „Draugas“ archyvo nuotr.

Narkotikai
Birželio 21 d. 9 val. 30 min. Sintautų mstl., P. Vaičaičio g., vyro (gim. 2004 m.) namuose rastas folijos paketėlis su augalinės kilmės galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nedideliu kiekiu narkotinių ar psichotropinių medžiagų be tikslo jas platinti pagal LR BK 259 str. 2 d.

Smurtavo
Birželio 24 d. 22val. 45 min. Šakiuose, Striūpų g., namuose žodinio konflikto metu vyras (gim. 1993 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1994 m.), kuris pristatytas į Šakių ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui pagal LR BK 140 str. 2 d.

Vairavo neblaivus
Birželio 26 d. 18 val. 20 min. Veršių k. (Sintautų sen.) automobilį „Volkswagen“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1972 m.), kuriam nustatytas 1,76 prom. girtumo laipsnis. Automobilis išgabentas į saugojimo aikštelę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo būnant neblaiviu, kai nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas pagal LR BK 281-1 str. 1 d.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate mintį atstatydinti sveikatos ministrą Arūną Dulkį?

klausimelis 07 19Ona iš Šakių:

Pritariu, visiškai kvailas. Man viskas nepatinka, ką jis daro, o ypač kad prievarta varė skiepytis. Pati ligoninėse dažnai nesilankau, nors sveikatos neturiu, bet neinu – kai neinu, tai sveikesnė. Turėtų būti kažkaip kitaip viskas, bet kažin ar kas keisis. 

klausimelis 07 19 2

Eugenijus iš Keturnaujienos:

O kuo jis blogas? Man jis patinka, geras žmogus. Aišku, yra problemų sveikatos apsaugos srityje, pavyzdžiui, labai didelės eilės būna, jei šeimos daktarė išėjo atostogų – kita nepriims, reikia laukti mėnesį laiko, kad vaistus išrašytų. Bet šiaip visko, kas pas mus yra, užtenka, netenka į kitus miestus važiuoti. Grįžtant prie politikos, man atrodo, kad tiesiog reiktų leisti visiems ministrams pabaigti kadenciją ir viskas.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.