Pirmas blynas – neprisvilęs

bagaziukai
Gelgaudiškio bagažiukų turgelio organizatorė Edvina Venclovaitytė neslepia, jog jaudulio būta nemažai, mat apie turgelį paskelbė išvakarėse. Vis tik debiutas pranoko visus lūkesčius – čia suvažiavo 11 prekeivių. Išaugtiems sūnaus rūbeliams, žaislams naujų šeimininkų ieškojo ir pati organizatorė. Asmeninio archyvo  nuotr.


Šeštadienį Gelgaudiškio turgaus aikštė mirgėjo nuo įvairiausių daiktų, tądien gavusių šansą atgimti antram gyvenimui – čia praūžė Gelgaudiškio bagažiukų turgelis.
 
Bagažiukų turgelio organizatorė Edvina Venclovaitytė džiaugiasi, jog debiutas pranoko visus lūkesčius – Gelgaudiškio turgaus aikštėn suvažiavo net 11 prekeivių. O tai, anot E. Venclovaitytės, išties puiki pradžia, mat apie turgelį buvo pranešta tik jo išvakarėse.

„Tik vakar vakare paskelbėme, daug kas rašė, kad nespės daiktų susidėti, klausė, ar kitą savaitgalį ir vėl vyks, nes labai nori dalyvauti. Pas mus Šakių rajone tokio dalyko iš viso nėra, tad jau seniai kirbėjo mintis, kad reikėtų suorganizuoti, bet per darbus vis laiko nebuvo, o ir šiaip abejojau, ar kas nors išeis“, – pasakoja Gelgaudiškyje užaugusi, šiuo metu Voveriuose gyvenanti jauna moteris.

Pasak Edvinos, iš pradžių bagažiukų turgelį buvo planuojama organizuoti Voveriuose, bet „ten labai daug kelių reikėjo nueiti“, o štai Gelgaudiškio seniūnas Valdas Dumčius šią idėją priėmė labai geranoriškai ir „viską sutvarkė neįtikėtinai greitai, per pusdienį“.

Tad bagažiukų turgeliai, suteikiantys puikią progą į naujų šeimininkų rankas perleisti spintose, garažuose, palėpėse ar kituose namų kampeliuose kaupiamus nenaudojamus daiktus, jei tik leis oro sąlygos, vyks kiekvieną savaitgalį. Prekybos vietos – nemokamos, tereikia užsiregistruoti SMS žinute, ją siunčiant telefono numeriu 8 671 44 136.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Ar pritariate šaukimui į karinę tarnybą iš karto po mokyklos?

klausimelis 06 21Albinas iš Staliorių:

Pritariu, savo pareigą kiekvienas turi atlikti. Tarnybos metu vyrukai suvyriškės, išmoks priimti rimtus sprendimus. Merginos tegul savanoriškai eina, ne koks Izraelis čia. Pats buvau kariuomenėje, patirtys, žinoma, visokios, bet šiaip į pliusą. Tiems, kurie abejoja, ar verta į šauktinius investuoti, vertėtų susimąstyti, kiek kainuoja profesionalios kariuomenės išlaikymas. Be to, jei atsitinka taip, kaip Ukrainoje, tai ką – negi tuos vaikus, kurie nieko iš viso nemoka, siųsti?

klausimelis 06 21 2

Audronė iš Veršių:

Nepritariu. Galvoju, kad reiktų jaunuoliams leisti pasimokyti, be to, nepatinka man prievarta. Lygiai tas pats su merginomis, jei tik pačios nori – valio. Pati tarnyba tikrai naudinga, reikalinga disciplinos ugdymui, o ir kitokia patirtis visada į gera. Jei būtų karas, manau, būtų visokių – ir tokių, kurie eitų tėvynę ginti, ir tokių, kurie bėgtų.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.