baneris leidinys

kartingai
Nuotr. Dėl „Šakių taurės“ susikovė 19 dalyvių, o ant nugalėtojų pakylos lipo (iš kairės): Haroldas Šiuika, Darius Maciulevičius, Modestas Valtys.


Pirmąjį rudens sekmadienį Smalininkų kartodrome gaudė mažųjų „formulių“ varikliai. Čia vyko Lietuvos kartingo federacijos čempionato V etapas ir kartingo varžybos „Šakių Taurė 2017“ .
 
Dėl Lietuvos čempionų titulo paskutiniajame etape varžėsi 37 dalyviai penkiose dalyvių klasėse. Smalininkų kartodromo rato ilgis – net vienas kilometras. Ši trasa yra itin greita, greičiausios tarptautinės „KZ2 Masters“ klasės kartingai čia gali išvystyti gerokai didesnį nei 150 km/val. greitį.

Tęsiant tradicijas buvo įsteigtos Anapilin iškeliavusių šakiečių, šios sporto srities entuziastų Aido Januškevičiaus ir Romualdo Barkausko atminimo taurės, dėl kurių varžėsi „Micro“ ir „KZ2 Masters“ klasių dalyviai. „Micro“ klasėje nepralenkiamas buvo Dovydas Gudelevičius, priklausantis Kauno kartingų sporto klubui „JC Junited“, kuriam atiteko A. Januškevičiaus atminimo taurė. Galingiausių ir greičiausių kartingų „KZ2 Masters“ klasėje nugalėjo kartingų sporto veteranas alytiškis Vytautas Surdokas iš klubo „Pilėnai“. Jis savo prizų kolekciją papildė Romualdo Barkausko atminimo taure.

Dėl „Šakių taurės 2017“ susikovė 19 ambicingiausių kartingų mėgėjų. Per tris važiavimus netrūko emocijų. Kai kam teko išbandyti ir nuo lietaus pažliugusias pievas, o finišuoti su nuleista padanga. Tarp dalyvių dominavo šakiečiai, tačiau ant aukščiausio pakylos laiptelio lipo Darius Maciulevičius iš Kauno, antrą vietą iškovojo šakietis Haroldas Šiuika, o trečiąja vieta turėjo pasitenkinti gelgaudiškietis Modestas Valtys.

Varžybų organizatoriai – Šakių rajono sporto klubų sąjunga, VšĮ „Motorsport LT“ ir Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras – džiaugiasi dalyvių gausa ir neatmeta galimybės kitais metais Šakių taurės varžybas sugrąžinti į Šakių miesto centrą – aplink skverą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos