baneris leidinys

bliuvisring
Nuotr. Nors „Bliuviškring“ šį sezoną baigėsi, tačiau visi dalyviai ir organizatoriai dar susitiks balandį planuojamame sezono uždarymo vakare.

Praėjusį šeštadienį Bliuviškių aerodrome vyko paskutinysis automobilių slalomo etapas „Bliuviškring 2k18“, kuriame susirungė 30 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų.
 
Šių metų sezonas, prasidėjęs sausio 27 d., baigėsi, o organizatoriai – „Trys su puse vožtuvo“ juokauja, kad viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Tačiau vos pasibaigus šioms varžyboms entuziastingų jaunuolių galvose jau sukasi naujos mintys ir nauji planai, tad jų organizuotų varžybų rajonas sulauks dar ne kartą.

Paskutiniojo „Bliuviškring“ slalomo etape, penkiose skirtingose automobilių klasėse varžęsi sportininkai atliko tris važiavimus, o susumavus du geriausius laikus išrinkti nugalėtojai.

Dalyvių skaičiumi gausiausia buvo „Laisva“ klasė – susirungė 21 dalyvis. Čia geriausią laiką pademonstravo jurbarkietis Andrius Bakšys, antras liko marijampolietis Mantas Prūsaitis, o trečią vietą užėmė dar ir kitose klasėse prizines vietas pelnęs šakietis Saulius Šuopys.

FWD (priekiniais ratais varomų) automobilių klasėje važiavo 14 sportininkų, tarp kurių nepralenkiamas buvo jau ankstesnėje klasėje prizinę vietą pelnęs marijampolietis M. Prūsaitis, antrą vietą užėmė šakietis Aivaras Petkūnas, trečią vietą iškovojo taip pat šakietis Tomas Kažemėkaitis.

RWD (galiniais ratais varomų) automobilių klasėje pirmą vietą užėmė jurbarkietis A. Bakšys, už savęs palikęs antrą vietą užėmusį jurbarkietį Ramūną Brazaitį, o trečią vietą užėmė šakietis S. Šuopys. Šioje klasėje rungėsi 13 dalyvių.

AWD (visi varomi) klasėje važiavo tik du dalyviai, tad jie ir pasidalijo prizines vietas. Šakietis Giedrius Zubrickas užėmė pirmą vietą, jurbarkietis R. Brazaitis liko antras.

„History“ klasėje nepralenkiamas buvo šakietis S. Šuopys, antrą vietą užėmė Evaldas Žitkus, trečią vietą tarp keturių dalyvių iškovojo Rolandas Valaitis iš Vilkaviškio.

Balandžio 14 d. planuojamas sezono uždarymo vakaras, kurio metu bus pagerbti geriausi sportininkai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos