baneris leidinys

Apvogė
Liepos 3 d. apie 12 val. pastebėta, kad Voverių k. (Kidulių sen.) iš namo pavogtas šilumos siurblys ir įvairūs darbo įrankiai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 4 d. apie 10 val. buvo įsilaužta į Šukėtų k. (Griškabūdžio sen.) esantį gyvenamąjį namą, kuris priklauso vyrui (gim. 1979 m.). Iš namo pavogtas planšetinis kompiuteris, mobilaus ryšio telefonas, telefono įkroviklis. Padaryta 174 eurų turtinė žala.

Vairavo girtas
Liepos 4 d. Lekėčių mstl. policija sustabdė automobilį „Mercedes Benz“, kurio vairuotojui (gim. 1986 m.) nustatytas 2,19 prom. girtumas. Automobilis nuvežtas į saugojimo aikštelę.

Smurtavo
Liepos 5 d. apie 19 val. Gelgaudiškyje, bute, vyras peiliu sužalojo neblaivų (2,51 prom.) vyrą (g. 1969 m.). Sužalotas vyras dėl durtinės žaizdos pristatytas į ligoninę. Įtariamasis ieškomas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 5 d. apie 19 val. Voniškių k. (Plokščių sen.) žodinio konflikto metu vyras (gim. 1979 m.), būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, naudojo fizinį smurtą prieš moterį (gim. 1980 m.). Vyras moteriai sukėlė fizinį skausmą. Vyras laikinai buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Liepos 7 d. apie 15 val. Striūpų k. (Šakių sen.) vyras (gim. 1966 m.) smurtavo prieš vyrą (gim. 1978 m.) ir taip jam sukelė fizinį skausmą. Smurtavęs asmuo laikinai sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos