Žvirgždaitiškių iniciatyva – tarp 16 laimėjusių


„Maxima“ jau dešimtą kartą surengė konkursą „Mes – bendruomenė“ ir kvietė Lietuvos bendruomenes teikti idėjas prasmingam vaikų laisvalaikiui po pamokų. Prie bendruomenių projektų įgyvendinimo „Maxima“ prisidės skirdama 130 tūkst. eurų finansinę paramą. Tarp laimėjusių iniciatyvų – ir sporto erdvės sukūrimas Žvirgždaičiuose.

Skelbiama, kad šiais metais apie 200 bendruomenių siūlė savo idėjas, o už finalinius projektus buvo kviečiama balsuoti ir internete. Čia gana aktyviai įsitraukė ir kraštiečiai, raginę palaikyti žvirgždaitiškių iniciatyvą ir balsuoti. Panašu, kad pastangos nenuėjo veltui, mat pagal internetinį balsavimą jų projektas buvo antras ir galiausiai pateko tarp 16 laimingųjų, kuriems ir bus paskirstyta parama.

Žvirgždaištiškiai siekė, kad nuo rajono centro nutolusiame Žvirgždaičių krašte būtų sukurta laisvalaikio ir sporto erdvė – įrengta sporto aikštelės danga, pastatytos dvi krepšinio lentos su lankais ir tinkleliais.

Žvirgždaičių seniūnė Giedrė Snudaitienė dėkojo visiems kraštiečiams už įsitraukimą ir žadėjo, kad apie projekto eigą informuos socialiniame tinkle.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.