Laiką leido žaisdami stalo tenisą

stalo tenisas girenai
Praėjusį savaitgalį girėniškiai laiką leido prie teniso stalų. Nors iš anksto buvo užsiregistravę 13 žaidėjų, varžybų dieną savo jėgas išmėgino šeši.

Visi žaidėjai sužaidė po penkis tarpusavio susitikimus. Susumavus rezultatus, nepralošęs nė vienos partijos, pirmą vietą iškovojo praėjusių metų nugalėtojas Daivaras Sperauskas, antras liko Mindaugas Jonuška, trečią vietą užėmė Arūnas Danielius.
 
Jaunimo grupėje varžėsi penki dalyviai. Čia geriausiai sekėsi pirmą vietą užėmusiam Vainorui Mažeikai, antrą vietą užėmė Vytautas Maciukevičius, trečią – Beatričė Mažeikaitė.

Bendruomenės centro pirmininkė Irena Sakalauskienė ir varžybų organizatorius Juozas Jonuška nugalėtojams ir prizininkams įteikė taures ir medalius, o gaspadinės susirinkusius vaišino tradiciniu šiupiniu. Girėniškiai išsiskirstė su viltimi susitikti kituose bendruomenės renginiuose, kurių šiais metais numatytas dar ne vienas.

„Draugo“ inf.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Kaip vertinate šios kadencijos Vyriausybę?

klausimelis 06 18Alvydas iš Šakių:

Penkiasdešimt ant penkiasdešimt. Manau, kad tiesiog reikia leisti dirbti. Kalbant apie Navickienę, keista situacija, ką veikė tarnybos anksčiau, bet, tiesą pasakius, truputį gaila. Galėjo pabaigti kadenciją, kas čia beliko. Negerai, kad vis dar neturim švietimo ministro, kad žemės ūkio ministras pakeistas nebuvo. Bet yra ir gerų dalykų – labai aktyvus krašto apsaugos ministras. Ir pati ministrė pirmininkė – nematau žmogaus, kuris ją galėtų pakeisti. 

klausimelis 06 18 2

Ričardas iš Bliuviškių:

Nu va čia tai politika! Nepasitikiu nė trupučio. Dvi atsistatydino, kodėl vis dar Šimonytė ten? Ji tiek visko prižadėjusi, nieko neišpildo, o ir šiaip, mano manymu, situacija prasta, skandalai labai negražiai atrodo. Anksčiau dar truputį normalesnės buvo Vyriausybės, bet kai konservatoriai... Nelabai net ir seku, ką jie ten daro, per radiją nebent nugirstu, kaip, pavyzdžiui, apie Navickienės atsistatydinimą. Blogai.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.