Iš čempionato – su medaliu

Lenkijoje vykusiame čempionate Sandra Kasparevičienė iškovojo ketvirtą vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį savaitgalį Lenkijoje vykusiame fitneso ir kultūrizmo čempionate jėgas išbandė ir ketvirtą vietą pelnė Sandra Kasparevičienė.

Moteris medalį iškovojo Naujokių kategorijoje ir prasitaria, kad rezultato tikėjosi geresnio, tačiau varžovės, sako ji, buvo išties labai stiprios.

„Formą žymiai geresnę atsinešiau“, – džiaugiasi ji ir priduria, kad tai dar viena nauja patirtis.

Ji pasakoja, kad varžybos stipriai vėlavo – į sceną turėjo lipti apie 21 val., tai pasirodymus pradėjo tik apie pirmą valandą nakties, o po apdovanojimų nuo jos nulipo tik apie ketvirtą ryto.

Žinoma, tai vargina, bet tokia yra šio sporto nematoma pusė.

Kaip jau anksčiau yra minėjusi Sandra, ji šiuo metu, kaip ir aštuoniolikmetis sportininkas Pijus Rusakevičius, ruošiasi Pasaulio čempionatui Austrijoje, o kaip viskas susiklostys, parodys laikas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.