Ant nugalėtojų pakylos – ir mūsiškiai

Medaliais pasipuošė (iš dešinės) Kajus Bogovičius, Oksana Rimkienė ir Viltė Bakšinskaitė, kurių pasiekimais džiaugėsi ir treneris Rimantas Simokaitis. Asmeninio archyvo nuotr.

Praėjusį šeštadienį Mažeikiuose vyko savo svorio štangos spaudimo čempionatas, kuriame ant nugalėtojų pakylos lipo ir sporto klubo „Fortūna“ sportininkai.

Jaunių grupėje Lietuvos čempione svorio kategorijoje iki 57 kg tapo Viltė Bakšinskaitė, o svorio kategorijoje iki 105 kg trečią vietą užėmė ir bronzos medaliu apdovanotas Kajus Bogovičius.

Veteranų M2 ir Atviroje amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg du Lietuvos čempiono titulus iškovojo klubo sportininkas Vidmantas Baublys.

fortuna mazeikiai

Oksana Rimkienė startavo veteranų M1 ir Atviroje amžiaus grupėje. Ji svorio kategorijoje iki 57 kg iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.