Čempionate Raseiniuose – šakiečių pergalės

Pergales čempionate nuskynė ir įvairios prabos medaliais pasipuošė tiek klubų „Audra“, tiek „Ošimas“ sportininkai, kurių sėkme džiaugiasi ir jų treneriai. Asmeninio archyvo nuotr.

Birželio 8 d. Raseiniuose vyko atviras Raseinių MMA ir K-1 čempionatas, kuriame savo jėgas išbandė ir Šakių sporto klubų „Audra“ bei „Ošimas“ kikboksininkai. Šis čempionatas sportininkams buvo paskutinis šį sezoną.

Kikboksininkai skirtingose svorio ir amžiaus kategorijose iškovojo šias prizines vietas: Matas Jarašiūnas – pirma vieta, Tomas Šukaitis, Joris Morkevičius, Skomantas Požaitis ir Dominykas Vasiliauskas pelnė antras vietas. Kikboksininkus varžyboms paruošė treneris Kęstutis Smirnovas.

Šakių klubo „Ošimas“ kikboksininkai taip pat iškovojo prizines vietas. Matas Banaitis K-1 iškovojo pirmą vietą, o MMA – trečią vietą. Anton Nazarenko tiek K-1, tiek MMA kovose iškovojo pirmąsias vietas. Šiuos sportininkus varžyboms paruošė treneris Vytautas Smirnovas.

Prenumeruok laikraščio el. versiją!

Orai Šakiuose

Antra olimpiada be Lietuvos krepšinio rinktinės. Kaip vertinate?

klausimelis 07 12Edmundas iš Šakių:

Visi lietuviai krepšinį žiūri, tai ir aš stebėjau, bet įspūdžiai labai blogi, nuotaikos liūdnos. Neįsivaizduoju, kodėl yra taip, kaip yra, bet kaltinti žaidėjų neskubu. Anksčiau parsiveždavo medalius, dabar be nieko liekame – pagal mane paruošime spragos atsiranda. Kaip bebūtų, nors Lietuva ir nepateko, Olimpines žaidynes vis tiek žiūrėsiu. 

klausimelis 07 12 2

Nerijus iš Gelgaudiškio:

Olimpinio atrankos turnyro nežiūrėjau, neturėjau laiko, bet šiaip situacija seku. Liūdna, kad negavo kelialapio į Olimpines žaidynes. Jau antrąjį kartą nepatenkame, sunku vertinti, kas čia atsitiko, kokios to priežastys. Pats kadaise žaidžiau, bet mėgėjiškai, mokyklos laikais. Nors dabar ir nebežaidžiu, bet krepšinis man vis tiek yra numeris vienas – ne be reikalo vadinamas antra religija.


BlueYellow-baneris
 
sms
tu esi 350px
Mes vertiname jūsų privatumą
Mes naudojame slapukus. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir jūsų naršymo patirtį (stebėjimo slapukai). Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad juos atmetę negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.